Казахстанският “Астана” ще прати съгледвач на дербито от първенството “Лудогорец” - ЦСКА тази неделя. Реваншът с разградчани от 1/2-финалите на квалификациите в Лига Европа е в четвъртък в България. Първият двубой бе спечелен само с 2:1 от “Астана”, като домакините изпуснаха поне още пет чисти положения за гол.

Много вероятно е да бъде пратен Саид Ибраимов. Той е помощник на Григорий Бабаян и работи в клуба от доста години, още от времето, когато Станимир Стоилов-Мъри го изведе до четири поредни титли и място в Шампионската лига.

Самият Мъри е обещал на Бабаян да присъства на реванша в четвъртък, за да се види с приятелите си от Казахстан.

В Разград се стягат да разгромят ЦСКА, за да се вдигне отборът след загубата в Казахстан, като има всички предпоставки това да се случи, пише "24 часа".