Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев говори след победата с 2:0 над Берое. Той заяви, че иска отборът да играе по-добре в предни позиции срещу противници, които се защитават.
"Доволен съм от мача. Видяхте за какво става въпрос. Отбор, който е прибран в собствената половина, а ние се справихме добре. Поздравих момчетата. Искам да бъдем по-креативни срещу такива прибрани в собственото поле противници. Има умора, но и времето за подготовка беше напълно достатъчно. Възстановени сме. Играем всеки мач за победа. В следващите двубои ще подходим равномерно за купата и първенството. Ако има нови попълнения, веднага ще ги разберете", каза Дерменджиев.
Снимка: Lap.bg








Край на "евтиното от чужбина": Ще спрат ли мерките опасните пратки в Европа
Ричард Алибегов: Черноморието не е празно и няма високи цени навсякъде
ИПБ: Сметната палата потвърди провала на държавата в борбата с войната на пътя
Blackbriar идват в България през септември
Шойгу: Мрежата от военни биологични лаборатории на САЩ се разширява по целия свят
Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Коментари
Напиши коментар06:39 | 27 фев 2024 г.
Напиши коментар