Изказвания след първия полуфинален мач в турнира за купата на България по футбол между Лудогорец и Хебър (4:0):

Георги Дерменджиев (треньор на Лудогорец):

"Момчетата израстват. Добър мач за нас. Резултатът е турнирен и е добър. Има още един мач. Трябва и в него да подходим по същия начин. Важно е в такива двубои да влизаме още от самото начало на сто процента.

Тони Недялков е добър футболист. Предварително се разбрахме, че ще играе едно полувреме. Ще получи повече минути постепенно. Конкуренцията е нещо много добро. Не разчитам само на един човек да реализира головете. Видяхте каква комбинативност има в нашия състав.

Трябва да бъдем сериозни и в реванша. Чакаме кой ще бъде наш съперник на финала. Искам да направим дубъл, ще видим какво ще се случи."