Българският футболен шампион Лудогорец заминава за Унгария във вторник (30 юли) преди обяд с чартърен полет от Варна до Дебрецен. Очаква се отборът да бъде на летището в морската ни столица около 9,45 ч.
Мачът реванш срещу първенеца на Беларус от втория предварителен кръг на Шампионската лига е в Мезокьовешд в сряда (31 юли) от 20,45 ч. местно време (21,45 ч. българско).
Във вторник Лудогорец ще проведе официалната си тренировка на стадиона на едноимения отбор в 19,30 ч., а половин час по-рано е пресконференцията на Георги Дерменджиев.
Отборът се прибира в България в четвъртък (1 август) вечерта. Очаква се чартърът на Лудогорец от Дебрецен да кацне на летището във Варна около 19,00 ч.
Разградчани спечелиха първата среща с 2:0 и очакват по-спокойно реванша. При успеха над беларусите те си гарантират автоматично влизане в групите на Лигата на Конференциите. В предишния етап орлите се справиха трудно с Динамо (Батуми) от Грузия, а в третия кръг ги чака Карабах (Азербайджан) или Линкълн (Гибралтар).








Как бактериите в червата влияят на апетита и теглото
От Helpbook: До 3 през нощта не спира музиката от AURA Festival до летище София
Рецепта от тефтера на баба: Пилешки плетеници
Лайънъл Ричи отлага концерти заради заболяване
Жена падна в необезопасена шахта и загина
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Майлс Симсон: Победата в SENSHI Grand Prix би означавала всичко за мен
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:20 | 30 юли 2024 г.
21:21 | 28 юли 2024 г.
Напиши коментар