Временният старши треньор на Лудогорец Захари Сираков призна, че в отбора има натрупана умора и това е причината да направи някои промени в своя състав за двубоя срещу Берое, спечелен от шампионите с минималното 1:0. "Орлите" отправиха само един точен удар за цял мач, който дойде при победното попадение на Тодор Неделев от дузпа.
"Успехът дойде трудно. От една страна, ние сами си направихме мача труден. От друга страна, отборът на Берое се защитаваше много добре и трудно достигахме до положения за гол. Защитната игра на Берое не ни изненада. Днес просто не бяхме така активни, както преди три дни в мача с Петрокуб. Там намирахме пространства, защото играехме по-бързо", коментира след срещата Сираков.
"Разбирам, че при някои момчета се натрупа умора. Днес направихме доста промени. Пролича си, че нямаме такъв синхрон, който искаме. Има и такива мачове. Важно е, че накрая се поздравихме с успеха. Имаме важен двубой в четвъртък и трябва да някои футболисти да им се даде почивка, защото се вижда, че има доста умора", каза още той








Американските самолети започнаха да напускат летище "Васил Левски"
Халкидики се превърна в звездата на пазара на ваканционни жилища
"Черно море" привлече чуждестранен халф
Бащата на Сияна: Крият истината за трагичното ПТП на "Тракия" с деца
Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО
Вицепремиерът Гълъб Донев: Това не е бюджет на реалността
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар11:44 | 26 авг 2024 г.
10:07 | 26 авг 2024 г.
09:54 | 26 авг 2024 г.
09:41 | 26 авг 2024 г.
09:40 | 26 авг 2024 г.
Напиши коментар