Помощникът на Игор Йовичевич – Юрий Беньо, разказа защо екипът е предпочел да застане начело на Лудогорец пред другите възомжности, които е имал. Една от тях е била тим от МЛС, което значи и шанс потенциално да се изправят срещу Лео Меси и още редица звезди, които ритат отвъд Океана.
„Избрахме Лудогорец, защото клубът си поставя най-високи цели. Отново, това е възможност да овладеем Шампионска лига. Вече пробвахме този турнир с Шахтьор по едно време и бих искал да участвам там отново. Отборът винаги се бори за първенството и участва в европейските турнири“, призна Беньо пред ukrfootball.ua, цитиран от Тема спорт.
„Можехме да останем в Саудитска Арабия, обмисляхме МЛС и Обединените арабски емирства. Спряхме се на България, защото искахме да сме в Европа“, поясни помощникът на хърватския специалист.
Снимка: БГНЕС








Шофьор загина при катастрофа край Карнобат
Какви билки се берат на Еньовден за здраве и късмет
Трима души са открити мъртви в Угърчин
Като сцена на филм от ужасите във Варна: Пиян блъсна паркирани коли и извади пистолет
Германия се насочва към пенсиониране на 70 години
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Коментари
Напиши коментар08:31 | 16 фев 2025 г.
Напиши коментар