Селекционерът на националния отбор на Уелс Крис Коулман ще напусне поста след Мондиал 2018 в Русия.
Специалистът заяви, че неговото решение няма да се промени в зависимост от това дали Уелс се класира за финалите след две години или не.
Коулман изведе Уелс до полуфиналите на Евро 2016. Отборът загуби с 0:2 от Португалия и не успя да се класира за финал при дебютното си участие на континентален шампионат.
"Сигурен съм, че Мондиал 2018 ще бъде последно за мен на този пост, независимо дали ще се класираме за финалите на турнира. Ще се получат шест-седем години начело на Уелс, а това е дълъг период", каза Коулман пред Франс прес.
Играчите на Уелс се завърнаха вчера в родината си и бяха посрещнати като герои от над 200 хиляди фенове.
Нападателят Гарет Бейл беше впечатлен от приема на феновете и публикува снимки в профила си в "Туитър".








Църковен празник на 25 юни: Забрани, традиции и силата на сутрешната роса
Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Хороскоп за 25 юни 2026 г.: Интересни срещи за Близнаците, Рибите да слушат интуицията си
Слънчево начало на деня, следобед гръмотевични бури на места
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
България с 10 състезатели на Европейското първенство по сумо в Шотландия
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар04:36 | 17 яну 2017 г.
Напиши коментар