ЦСКА изпълни най-важната задача за годината – да бъде допуснат от УЕФА за участие в евротурнирите. Това заяви анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла.
По думите му, президентът на БФС Борислав Михайлов е изиграл голяма роля за това и е на мнение, че "червените" са подкрепили именно него на конгреса на футболната централа.
От "Армията" така и не оповестиха решението си, но според Майкъла Гриша Ганчев се е срещнал с легендарния вратар и получил гаранция, че ЦСКА ще се подвизава на международната сцена. "И спази обещанието си", добави Илиев.
Той коментира и равенството 0:0 на "армейците" срещу Черно море в последния кръг на Първа лига. "ЦСКА още не се е научил да печели шампионски мачове. По-важното обаче е, че ще играем в Европа, няма значение дали в Шампионска лига или Лига Европа", каза още Майкъла пред нашата медия.
В понеделник ЦСКА гостува на Дунав в Русе среща от отложения междинен кръг на първенството. Мачът е насрочен за 15.00 часа.







Грешки при самостоятелно обслужване на кола - съвети от експерти
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Слънчево ще е утре до обяд, след това ще превали
Добруджа удари Славия като гост в битка за оцеляване
Радев, БНБ: Икономическата стабилност зависи от финансовата дисциплина
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар12:55 | 1 мар 2018 г.
Напиши коментар