Целият сезон за Левски е една голяма драма с нещастен край. Това каза анализаторът на Gol.bg Георги Илиев-Майкъла по повод загубата на "сините" от Славия за финала за Купата на България.
"Белите" спечелиха трофея след изпълнение на дузпи, като бившият защитник заяви, че възпитаниците на Делио Роси са играли много по-добре. "Габриел Обертан беше страхотен! Създаде 5-6 чисти положения, при които някой само трябваше да подложи крак и да вкара. Но не може да се разчита единствено на него. Това е като при ЦСКА и Фернандо Каранга. Във финал е недопустимо да се изпускат толкова положения", заяви Майкъла пред нашата медия.
"Не мога да съжалявам Левски, но феновете им напълниха стадиона и резултатът е подигравка с тях. Освен дъждобрани, защото нямат козирка на "Герена", сега да им раздадат и кърпички, за да избършат сълзите. Да паднеш на финал от Славия и сега да се бориш за 3-то място е смешно", добави Илиев.
Той за сетен път заяви, че "сините" трябва да върнат за треньор Емил Велев, ако искат да спечелят трофей. "Защо всички мълчат за Делио Роси? Ако беше българин, отдавна да е изгонен. Но ние сме такива – търпим чужденците, нашите специалисти не. Уволниха Кокала, след като ги направи шампиони. Да го върнат, ако искат да вдигат купи", завърши Майкъла.







Лайковете определят живота ни и забравяме за реалността
Пеевски поздрави полицаите: Сигурността на хората е мисия
Торнадо в Бразилия уби най-малко петима души
Повреда на правителствен самолет обърка пътуване на германския външен министър
Рецептата Dnes: Рангелов хляб за Архангеловден
Най-малко петима души загинаха при торнадо в Бразилия
Майката на изчезналото на Витоша момиче: Не е избягала, по-скоро си е тръгнала
Почина архитектът на трансформацията на Renault
Защо електрическите автомобили са по-скъпи за ремонт - не е само батерията
Китайски SUV влезе в черния списък на на израелската армия
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Мани Пакиао потвърди: Водят се преговори за мегасблъсък с Ломаченко
Мохамед Мокаев нокаутира Бърнс и спечели титлата на Brave FC в най-леката категория
Леон Едуардс с план за повторно завладяване на титлата в UFC
Потенциалната битка между Фюри и Джошуа: Всичко е въпрос на психология и моментна форма
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар16:16 | 11 май 2018 г.
15:40 | 11 май 2018 г.
Напиши коментар