Бившият шеф в ЦСКА Милко Георгиев оплю здраво Стойчо Младенов. Георгиев публикува любопитен пост в социалните мрежи. Причината са изказванията на Стойчо Младенов в подкаста "Код Спорт".
Ето какво написа Милко Георгиев във "Фейсбук":
"Каква я мислех, каква стана...
Колегата от Плоски пак е във фокуса на вниманието! Преди да спомена какво мисля за словесната му диария, искам да е ясно - футболистът Младенов има записано със златни букви името си в историята на ЦСКА!
Ако някой от вас обаче си мисли, че това "интервю" е просто така, да запълва времето до започването на шампионата... нека не чете нататък!
Нека сме наясно как се правят тези неща! Има две основни цели в тази му изява! Първата и основна е да бъде "изпран" пред червената общност. Защото самовлюбените хора трудно могат да понесат това, че са разлюбени. А Оперативния е много, ама много самовлюбен. Човек с огромна липса на самооценка и абсолютна морална импотентност! Такива хора спокойно могат да минат всякакви детектори на лъжата - сензори нямат.
Втората и основна причина е да се подготви почвата за завръщането му на бял кон! Без значение като какъв - важното е да се лапка от паничката! Започна се с посещение на мачове, коледен обяд с ветерани, където на висок глас се говори за ЦСКА в трето лице, единствено число?!?! Сега какво следва?Още следващите дни няколко правилни журналисти от "Труд", "Блиц" и "Темата" ще доразвият темата. Ще ни бъде обяснено как ЦСКА има нужда от такава личност, как Томаш няма авторитета и всичко останало, за да върне славата и че единствения избран е именно Оперативния!
Принципно се очаква и още някой и друг приближен до собствениците да ходатайства и схемата излиза!
В цялото уравнение липсва само само Сектор "Г", където също е имало "совалки"! Както споменах по-горе, човека страда от всякаква самооценка. Иначе само идиот би се вързал на приказки от рода "исках да видя обединени двете фамилии" и подобни смешки...
Единственото, което е искал и е видял, са цифрите в банковата му сметка. Останалото е за балъците!
Впрочем, схемата която се опитват да ни пробутат сега я пробваха и при Мастията преди години, чрез една от марионетките му, която тогава беше на работа в Делиормана... Колко жалко, че не се получи...
В заключение - всеки има глава на раменете си всеки сам може да прецени кой и как търгува с любовта на феновете!".








Как да се пазим в жегите: Поне 2 литра вода и без алкохол
Икономисти: До 130% разлика между цените на борсите и магазините
Обедна прогноза
14-годишно дете колабира на връх "Ботев"
Религията се връща в училища в САЩ, но много са против
Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг
В кадър: "Славия" изпрати в последния им път двете деца, загинали на "Тракия"
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар21:05 | 21 яну 2025 г.
20:45 | 21 яну 2025 г.
20:26 | 21 яну 2025 г.
17:45 | 21 яну 2025 г.
17:36 | 21 яну 2025 г.
14:07 | 21 яну 2025 г.
14:01 | 21 яну 2025 г.
13:15 | 21 яну 2025 г.
13:13 | 21 яну 2025 г.
13:11 | 21 яну 2025 г.
Напиши коментар