Централният защитник Джером Боатенг заяви, че Германия трябва да подобри значително представянето си в нападение, защото в противен случай рискува да отпадне бързо от Европейското първенство по футбол.
Световните шампиони не успяха да създадат нито едно сериозно положение при нулевото равенство срещу Полша снощи в мача от втория кръг в група "С" на Евро 2016 в Ланс.
"В защита играхме добре и не позволихме почти никакви ситуации пред нашата врата. В същото време направихме твърде малко в атака, не спечелихме нито един дуел един на един. Можем да бъдем доволни от това 0:0. Трябва да подобрим значително представянето си в нападение, защото в противен случай няма да стигнем далеч", заяви Боатенг.
Другият централен защитник Матс Хумелс се завърна в игра след 4-седмично лечение на травма на прасеца и се представи на ниво.
"Не успяхме да контролираме мача, което е нашата сила. Поляците често ни поставяха в трудни ситуации. През второто полувреме имахме и голям късмет при един от техните шансове. В доста моменти в нападение ни липсваше точност. Много се радвам, че отново играя. Ако имаше риск, нямаше да бъда на терена. В последните минути ми беше най-трудно, защото ми липсваше свежест и позагубих ритъм", заяви Хумелс.
Полузащитникът Тони Кроос също призна за слабости в изграждането на атаките на тима.
"Все нещо ни липсваше, прекалено лесно губехме топката. В защита играхме подредено и солидно, поляците имаха само едно положение. Но в нападение просто нищо не се получи. Сега трябва задължително да спечелим последната среща (срещу Северна Ирландия), за да завършим на първото място. След това ще видим", каза Кроос.







4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Какви са надценките на храните от борсите до щанда?
Германската Aaronia представи нови технологии за борба с дронове
Кремъл: Без преговори преди Украйна да се изтегли от Донбас
Малума ще става баща за втори път
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар