Суонзи постигна най-голямата победа в историята си в турнира за ФА Къп, след като размаза с изумителното 8:1 Нотс Каунти в преиграване от 1/16-финалите на надпреварата.

Мачът се игра на "Либерти Стейдиъм", а на терена имаше само един отбор и това бе този на домакините.

Абрахам даде аванс на "лебедите" още в 18-ата минута, а две минути след това Дайър удвои. Отново Дайър бе точен, но в 30-ата минута, за да направи резултата класически.

Хъсин обаче намали за гостите, но до почивката Суонзи вкара още едно попадение чрез Абрахам.

През второто полувреме тимът стигна до още четири гола.

Ноутън се разписа в 53-ата минута, а четири минути след това и Раутлидж бе точен. Каръл и Джеймс също оставиха имената си сред голмайсторите съответно в 65-ата и 82-ата минути.