Няма вероятност американецът Джарел Милър да се откаже от елиминационния мач с Кубрат Пулев, както направи британецът Дилиън Уайт. Боят трябва да определи задължителния претендент за световната титла на Международната боксова федерация (IBF) в тежка категория, а търга за организирането му спечели компанията „Епик Спортс“ на Ивайло Гоцев.
Гоцев разкри, че е говорил с промоутърите на Милър и те имат желание да проведат двубоя. Договорите вече се подготвят, а датата за провеждането му е 1 септември. Срещата ще е в София.
“В постоянен контакт съм с хората на Милър. Обсъждахме вариант двубоят да е в САЩ, но Милър все още не е толкова голямо име и спортните канали и боксовите мрежи в страната не са заинтересовани за отразяването му. Така че двубоят ще е в България на 1 септември. Червеният килим ще бъде опънат пред Милър и хората му в София и те ще усетят гостоприемството на българите и красотата на тази страна”, заяви Гоцев, цитиран от "Меридиан Мач".
Самият Кубрат Пулев пък приветства американеца. Кобрата използва профила си в една от социалните мрежи, където написа.
“Щастлив съм да посрещна Джарел Милър-Голямото бебе в България. Това ще бъде възможност да направим страхотен мач помежду ни пред невероятните боксови фенове!”







В "България сутрин" на 17 август от 9:30 часа: Какво обещава властта в сферата на здравеопазването?
19-годишен е арестуван за стрелбата във Вирджиния, намерен е в гардероб
Почина актьорът от "Междузвездни войни" Ник Джоузеф
Полицията с подробности за нацисткото свърталище, баща със синовете си сред задържаните
Рачков предложи брак на Вики в Античния театър, Стоичков ще кумува (ВИДЕО)
Едва на 60: Почина актьор от "Междузвездни войни"
Жегата и ниското ниво на Дунав удариха по електромобилите
Този кемпер разполага не с едно или две, а с пет легла!
Новият часовник на Mercedes изостава с един ден за 1040 години
Германски производител готви революционни спирачки
Ислам Махачев записа историческа 17-а поредна победа в UFC
Макензи Дърн защити титлата си след пет рунда срещу Робъртсън
UFC 330: Резултати от всички битки във Филаделфия
Джалин Търнър нокаутира Кауе Фернандес за само 39 секунди
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар11:55 | 29 юни 2018 г.
11:04 | 29 юни 2018 г.
10:47 | 29 юни 2018 г.
10:23 | 29 юни 2018 г.
Напиши коментар