Аржентински футболни национали се превърнаха в контрабандисти, след като бяха санкционирани от митническите власти при завръщането си от САЩ (с Гватемала и Колумбия).
Играчите бяха там за два приятелски мача, но се върнаха с подаръци на обща стойност около 20 хиляди евро, които обаче не бяха декларирали.
Стоките бяха конфискувани, а икономическа полиция се зае със случая.








Международно признание: Postbank беше избрана за член на Консултативния AI форум към Европейската комисия
5 признака, че е време да смените автомобилните си гуми с нови
България е с най-голям ръст на цените на горивата в ЕС
МВР и прокуратурата разпитали Невзоров, няма повдигнато обвинение срещу него
Вълнуващи футболни емоции през Мондиал 2026
Общината е категорична: Строежът на небостъргач на "Черни връх" няма да бъде допуснат
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Дилъри връщат пари, ако пробегът на електромобил е по-малък от обявения
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Коментари
Напиши коментар22:30 | 14 сеп 2018 г.
22:27 | 14 сеп 2018 г.
22:23 | 14 сеп 2018 г.
21:11 | 14 сеп 2018 г.
19:52 | 14 сеп 2018 г.
19:50 | 14 сеп 2018 г.
19:48 | 14 сеп 2018 г.
19:32 | 14 сеп 2018 г.
19:18 | 14 сеп 2018 г.
19:05 | 14 сеп 2018 г.
Напиши коментар