Следващият съперник на Григор Димитров на турнира в Бризбейн - Джон Милман не спря да хвали българина преди битката помежду им утре. Двубоят им все още няма определен начален час, а австралиецът още помни сблъсъка им преди година, когато отново играха на същия етап в състезанието. Тогава местният любимец имаше точки за спечелване на мача, но Григор успя да го измъкне в три сета.
"Винаги има напрежение тук. Аз си поставям високи цели, особено тук. Обичам да играя в Бризбейн, приемам го като отговорност. Хората от Бризбън са ме подкрепяли през цялата кариера и всеки път, когато изляза на корта искам да им дам повод за радост", коментира Милман.
"Григор имаше средно добра година по неговия висок стандарт. Според мен не беше слаба, но съм сигурен, че ще иска да вдигне нивото. Той обича да идва тук, печелил е титлата. Много труден противник, когато е в ритъм. Играта му много трудно може да се контролира, защото има страхотни възможности", каза австралиецът за българина.
От своя страна Григор беше далеч по-сдържан пред медиите и каза, че очаква срещата с нетърпение, подчертавайки че родната публика ще е бонус за Милман.







Рецепта за сьомга със зеленчуци на фурна
9 начина на готвене – от най-здравословния до най-нездравословния
Защо роботизираните заводи все още имат нужда от човешкия фактор?
Късна емисия
Салма Хайек стана баба за първи път
Нина Добрев вече е с руса коса
Принцеса Раджва показа защо е новата кралска модна икона
Ердоган отваря нов фронт във Вашингтон: битката с Израел се пренася в САЩ
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Най-продаваният Opel в историята стана на 35 години
Жулиен Риков преди SENSHI 33: В най-добрата си форма съм, не вярвам в късмета на ринга
Дейна Уайт: Ислам е постигнал повече от Хабиб, но...
Франк Уорън потвърди: Голямата битка между Тайсън Фюри и Антъни Джошуа може да пропадне
Хавиер Мендес посочи 5-те най-велики ММА бойци в историята
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар13:05 | 1 яну 2019 г.
Напиши коментар