Бившият халф на Левски Кевин Бру не си спомня с добро своя престой на "Георги Аспарухов". Французинът дойде с големи надежди при "сините" преди около четири години, но се превърна в едно от поредните трансферни разочарования в историята на 26-кратните шампиони.
"Не съжалявам, че играх в Левски. Срещнах много трудности, но те ми бяха за урок. Освен това престоят там ми послужи като "паспорт" за Ипсуич. Със сигурност няма да забравя едно нещо - инцидентът с Ивайло Петев. Докато течеше неговата пресконференция, феновете нахлуха и го принудиха да си съблече фланелката.
Смятаха, че не е достоен да я носи, понеже бил привърженик на големия съперник ЦСКА. Такива неща са неприемливи. При едно равенство феновете нахлуха на терена и искаха да ни бият. Някои от тях дори успяха да стигнат до съблекалнята. Такива събития са безпрецедентни. Срещу мен конкретно не е имало атаки, но тези неприятни случки ме накараха да поискам да си тръгна.
Отделно сменихме петима треньори за една година. За пръв път ми се случи да работя в такива условия. Накрая не издържах и поисках от ръководството да си тръгна", каза Бру.
В момента халфът защитава цветовете кипърския Аполон Лимасол, а преди това имаше добър период в английския Ипсуич.







Традиции за днешния празник за здраве и да "не се заплете" животът ни
Времето в сряда: Облачно, дъждовно и застудява
Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Ливърпул удари Реал в Шампионска лига, Куртоа спаси разгрома
Как да живеем по-добре според аюрведа
Преместване на град в Арктика: Защо жителите на Кируна се чувстват изоставени в студа?
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар01:18 | 17 мар 2019 г.
22:27 | 16 мар 2019 г.
22:26 | 16 мар 2019 г.
18:28 | 16 мар 2019 г.
17:44 | 16 мар 2019 г.
15:37 | 16 мар 2019 г.
15:35 | 16 мар 2019 г.
15:21 | 16 мар 2019 г.
14:39 | 16 мар 2019 г.
14:31 | 16 мар 2019 г.
Напиши коментар