Мнение на Александър Томаш, треньор на Берое, след загубата от Етър:
"Мисля, че влязохме по най-добрия начин в мача. Създадохме ситуации, можеше да вкараме, но не успяхме и ни вкараха на контраатака. Ние бяхме отборът, който се стремеше да играе футбол. Червеният картон не искам да го коментирам".
"Допускаме в много тъпи ситуации да ни вкарват голове и там трябва да работим. Тази загуба няма общо със загубата от Царско село, защото срещу Етър паднахме от индивидуални грешки".
"Надявам се, че всеки ще направи оценка за себе си и ще бъде честен в нея. Имаме много неща още за изчистване и се надявам, че ще намалим грешките и ще започнем да постигаме резултати."








17-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с въздушна линейка до София
Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар11:59 | 1 сеп 2019 г.
Напиши коментар