България загуби двубоя си от група II на зона Европа/Африка на Купа "Дейвис".
Димитър Кузманов отстъпи пред Лойд Харис с 3:6, 6:7 (3) и по този начин тимът ни изостана с 1-3 победи, което означава, че краен победител е ЮАР.
Кузманов, който вчера се завърна на корта след дълга контузия, показа силна игра, като бе много близо до успех във втория сет, но допусна обрат.
В мач номер 5 съперници са Александър Лазаров и Руан Рулофсе. Този двубой обаче е без значение, след като по-рано днес отстъпихме на двойки - Александър Донски и Александър Лазаров загубиха с 3:6, 2:6 от Равен Клаасен и Руан Рулофсе.








Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
В "Опорни хора" на 27 юни от 19:30 часа: Има ли политически чадър над случая "Баба Алино"?
В "Денят ON AIR" на 26 юни от 19:15 часа: Как корупцията убива по пътищата
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Украинец нокаутира двама военни, набиращи персонал за армията ВИДЕО
Папата: Войната никога не е благословена от Бога
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментар08:17 | 18 сеп 2019 г.
Напиши коментар