Шампионската купа на Локомотив (Пловдив) ще се завърне у дома. Трофеят от паметната 2004 година ще бъде отново на "Лаута“ със съдействието на министър-председателя Бойко Борисов, министъра на спорта Красен Кралев и кандидата за кмет на Пловдив Здравко Димитров.
Купата бе връчена на собственика на ПФК Локомотив 1926 Христо Крушарски, който в компанията на Георги Иванов, Христо Бонев и Атанас Узунов горещо благодари за жеста от страна на премиера.
"Трофеят ще бъде донесен днес на стадиона в 16:00 часа. ПФК Локомотив кани всички желаещи, които искат да се докоснат отново до него, да заповядат на стадиона! Нека посрещнем Купата заедно", се казва в официалното съобщение на клуба.








Йордан Цонев напуска политиката: "Време е за спокойствие"
Съдът остави за постоянно в ареста Васил Филипов за катастрофата на "Челопешко шосе" с 4 жертви
"Хваща го за гушата и го хвърля": Очевидци разказаха за убийството на Лъвов мост (ВИДЕО)
Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи
Прокуратурата работи по шест досъдебните производства по казуса "Баба Алино"
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
36 години по-късно: Йордан Цонев напуска политиката
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментар16:07 | 24 окт 2019 г.
Напиши коментар