Мнение на Димитър Димитров-Херо след отпадането на Берое от Купата на България от ЦСКА 1948 с 3:4:
"Нашите грешки са в основата на загубата. Обидна, безобразна игра във фаза защита. Съдията също не беше на ниво, през второто полувреме имаше чиста дузпа за нас".
"Искам да се извиня на феновете от името на отбора за представянето ни в днешния мач. Не смятам, че имаше подценяване. В някои футболисти няма ниво и класа".
"Пуснах Юлиан Ненов като титуляр в атака, защото Мартин Камбуров ми обясни, че е уморен и не може да стартира титуляр. Чужденците при нас са непрекъснато контузени."
"Трябваше да пусна защитник като централен нападател през второто полувреме. Виктор Генев се опита да направи всичко възможно. През зимата ще има нови попълнения, за да вдигнем класата".








Юпитер в Лъв прави живота много по-добър за 3 зодии от 30 юни 2026 г.
Доналд Тръмп ще връчи титлата на световния шампион
Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Коментари
Напиши коментар22:14 | 3 дек 2019 г.
17:39 | 3 дек 2019 г.
17:02 | 3 дек 2019 г.
Напиши коментар