36-годишна лекоатлетка признава, че все още е девица. Лоло Джоунс обяви, че не робува на модерни стереотипи, а се пази за брака.
Лоло се е врекла на непорочност заради дълбоко християнските си вярвания. От години американката се зарича да прави секс чак в първата си брачна нощ и досега спазва обета си. Джоунс направи признанията си по време на участие в „Биг Брадър”.
„Харесвала съм доста мъже, но нещата просто не се получават - споделя атлетката пред Тамар Бракстън.- Опитвала съм да излизам и с лекоатлет. Пробвала съм с хора от всякакви професии. Не знам защо Господ не ме е благословил със съпруг”, споделя още тя, цитирана от "Блиц".
Според Лоло, една от причините е твърде разпространеното схващане, че днес всичко трябва да се случи тук и веднага „Момчетата не искат да чакат”, споделя Лоло, която е бивша световна шампионка.
„Това сложи край на много връзки. Сърцето ми често беше разбивано. Има и такива, които се шокираха, когато им кажех, че съм девствена или мислеха, че лъжа. Други бяха шокирани или приемаха това за предизвикателство.
Но след това си казваха „О, значи в буквалния смисъл трябва да се оженя за нея” и си тръгват”, допълва още тя.









Кристиян Дончев и Мартина Кондаклиева спечелиха бронз на Световното първенство по спортни танци за юноши
ПСС: В планините е облачно и мъгливо, на места вали дъжд
Пенсиите увеличени от днес, отпада ковид добавката
Василев: Месец е достатъчен за изготвяне на “адекватен бюджет”
ЕС с нови правила за преработка на излезлите от употреба автомобили
Кризата във Volkswagen изхвърля на улицата 670 инженери в София
Новата "испанска" марка е с до 8000 евро по-скъпа в България, отколкото в Испания
Шефът на Honda: Сделката с Nissan е съвсем близо
Задната седалка вече не е най-безопасното място в колата
Филип Хъргович: Ще нокаутирам Мозес Итаума в седмия рунд
Кристиян Димитров стана балкански шампион по джудо
Даниел Кормие: Джон Джоунс отказа седемцифрена оферта за двубой
Джилиън Робъртсън към Макензи Дърн: Подценяваш ме и ще си платиш за това
Как поднорменото тегло влияе на организма?
Дефицит на витамин B12 в напреднала възраст – защо наподобява деменция и невропатия?
Нощното напикаване при децата не е присъда, но изисква установяване на причината
Синдром на Ся-Гибс – мутация в гена AHDC1 и нарушено развитие на мозъка
Коментари
Напиши коментар19:07 | 18 фев 2019 г.
15:11 | 18 фев 2019 г.
17:51 | 16 фев 2019 г.
15:20 | 16 фев 2019 г.
14:29 | 16 фев 2019 г.
13:24 | 16 фев 2019 г.
12:22 | 16 фев 2019 г.
12:14 | 16 фев 2019 г.
12:11 | 16 фев 2019 г.
12:09 | 16 фев 2019 г.
Напиши коментар