Драматичното отпадане от Испания на 1/8-финалите на Евро 2020 най-вероятно е бил последният мач на Лука Модрич за Хърватия. Това намекна легендарният халф на Реал Мадрид.
"Ватрените" геройски измъкнаха 3:3 в Копенхаген и пратиха сблъсъка в продължения, но там не издържаха и загубиха с 3:5.
На въпрос дали ще играе на Мондиал 2022 в Катар, Модрич беше лаконичен в интервю за телевизия HRT: "Ще видим, трябва да починем добре. Сега не е моментът", каза той.
Относно срещата, добави: "Дадохме всичко. Можем да бъдем доволни от подхода, характера и морала ни. Испания бе по-добра в критичните моменти. Те играха по-силно от нас през първите 60 минути, но поведохме с късмет".
Със сигурност отказване на Модрич ще бъде сериозен удар за Хърватия. Преди него това сториха Марио Манджукич и Иван Ракитич.
Снимка: БГНЕС







Масовата грешка на шофьорите в градския трафик, която им струва скъпо
Рецепта за тирамису сладоледена торта
Пакистан атакува Афганистан с въздушни удари и сухопътни войски
Домусчиев: КРИБ има шест условия за подкрепа на бюджета
Нощна размяна на удари между Русия и Украйна, свалени са дронове
Десислава Радева осъди жълт сайт за 25 500 лв.
Тревога: Спадът при Toyota се засилва
AdBlue в резервоара прати нов дизелов пикап за скрап
Автомобилите на Renault след 2022 година получиха изкуствен интелект
Голямата грешка, която правят много шофьори в трафика
Мейуедър загуби 175 млн. долара, но Дейна Уайт му обеща помощ
Вълнуващи срещи разтърсиха ринга в Ботевград
Ариане да Силва сложи край на кариерата си в ММА
На този ден: Андерсън Силва нокаутира Крис Лебен за 49 секунди в дебюта си в UFC (ВИДЕО)
Хранителен режим при стеатоза
Киста на яйчника и защо е толкова често срещана?
Денталното здраве от детството до зрелостта: Детски вредни навици - биберон, смучене на палец, устно дишане и техните последици
Болестта на Бюргер има силна причинна връзка с тютюнопушенето
Коментари
Напиши коментар06:09 | 24 апр 2024 г.
18:50 | 29 юни 2021 г.
18:48 | 29 юни 2021 г.
14:03 | 29 юни 2021 г.
Напиши коментар