Ръководствата на Арда и Апоел Беер Шева няма да спазят традицията преди мачовете от Европа и да се срещнат на официална вечеря или обяд.
От родна страна са имали такова намерение, но гостите са го отклонили заради епидемичните мерки, които са въведени от УЕФА покрай мачовете от турнирите, както и тези в собствената им страна.
Така те ще си стиснат ръцете непосредствено преди самата среща на „Арда Арена“. Това ще стане във ВИП ложата, където ще си разменят подаръци, пише "Мач Телеграф".
„Сините“ от Кърджали са приготвили за противниците си традиционното за такива моменти знаме, както и фланелка с автографите на футболистите и треньорите, които осигуриха историческото първо участие в Европа.








Ричард Алибегов: Черноморието не е празно и няма високи цени навсякъде
Президентските избори: Възможна ли е обща дясна кандидатура и какви са политическите тактики
Шойгу: Мрежата от военни биологични лаборатории на САЩ се разширява по целия свят
Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Коментари
Напиши коментар16:12 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар