Защитникът Милан Шкриняр ще претърпи операция в глезена и това го поставя под въпрос за мачовете на Пари Сен Жермен срещу Реал Сосиедад от елиминациите в Шампионската лига по футбол, съобщава агенция АП. Според френския клуб, тестовете са показали увреждане във външната страна на глезена и Шкриняр ще бъде опериран през следващата седмица в Катар.
Френските шампиони не уточняват какъв ще бъде срокът за възстановяване на бранителя, но медиите спекулират за няколко седмици.
Шкриняр получи контузията в мач срещу Тулуза в сряда и бе заменен от 20-годишния бразилец Лукас Бералдо. Словакът пристигна във Франция с трансфер от Интер, където той взе титлата през 2021 и на два пъти купата на Италия. Той игра и финал в Шампионската лига миналата година.
Мачовете с Реал Сосиедад са на 14 февруари във Франция и на 5 март в Испания. Пари Сен Жермен ще бъде със сигурност без централния бранител Преснел Кимпембе, който се възстановява след операция за скъсан ахилес.








От Helpbook: До 3 през нощта не спира музиката от AURA Festival до летище София
Рецепта от тефтера на баба: Пилешки плетеници
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Проверките по морето започнаха, има и нарушения
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:27 | 6 яну 2024 г.
Напиши коментар