Острието на ПСЖ Усман Дембеле сподели, че "принцовете" са доволни от резултата срещу Байерн Мюнхен в първата среща от полуфиналите в Шампионската лига, след като френският тим победи с 5:4 като домакин.
„Срещнаха се два отбора, които се стремят да атакуват и не се съмняват в себе си. Това е полуфинал на Шампионската лига. Знаем, че Байерн е топ отбор, както и ние. Доволни сме от резултата, въпреки че имахме и преднина от три гола при 5:2“, коментира Дембеле пред Canal +.
„В края малко спряхме да играем. Беше невероятен мач, а сега ще отидем в Мюнхен с надеждата да спечелим, за да се класираме за финала“, добави носителят на Златната топка, който отбеляза два гола за победата на парижани.
На въпрос дали очаква подобен двубой в реванша, френският национал отговори: „Да, ние сме два отбора, които искат да атакуват. Няма да променим философията си. Искаме да атакуваме, както и те, така че мисля, че ни предстои страхотен мач.“








В "Операция История" на 21 юни от 16:30 часа: Защо се провалят големите български проекти?
Делян Добрев се оттегля от ГЕРБ: След 20 години в политиката е време да дам път на младите
15 жени, които промениха визуалната култура: Проф. Любомир Стойков за модните икони
Делян Добрев се оттегля от Народното събрание
Борисов за Радев: Пусна „димка“ за руския патриарх, а тихомълком удължи санкциите срещу Русия
Атанас Атанасов: ПБ е красноармейска власт, парламентът се превръща в гумен печат
Рецептата Dnes: Сръбска разядка
Пет от най-издръжливите дизели – 500 000 км е само началото
Защо Check Engine често „мълчи“, дори ако колата е неизправна
EС удря и китайските хибриди с допълнителни мита
Ford изтегля европейски модели заради риск от пожар
FINAL X в Нюарк: Снайдер доминира, Валенсия загуби ключов сблъсък
Радослав Росенов с бронз в Гуейян след тежък полуфинал срещу олимпийския шампион
Дипчиков с емоционално послание след загубата от Шлеменко
UFC Freedom 250 постави нов рекорд по гледаемост
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар