ЦСКА 1948 изигра последната си приятелска среща преди подновяването на efbet Лига. Възпитаниците на Тодор Янчев победиха втородивизионния Спартак Плевен с 4:0 под снега на стадион "Царско село". "Армейците" подновяват ангажиментите си за първенство в събота, 11 февруари, срещу Хебър. Срещата е с начален час 12:30.

ЦСКА 1948 поведе в 20-та минута. Ангел Бастунов напредна добре отляво, намери Парвиз Умарбаев, а той с великолепен удар в далечния ляв ъгъл се разписа за 1:0. Янчев не смени титулярите си на почивката, а го стори след час игра. Десет по-късно Евгений Сердюк бе изведен очи в очи с вратаря от Карлос Охене и с елегантен удар се разписа за 2:0. 120 секунди по-късно "червените" стигнаха до трето попадение, а класиката бе оформена от Бирсент Карагарен.

"Армейците" се добраха и до четвърти гол, а негов автор отново бе Карагарен. Бившият футболист на Локомотив Пд получи пас сам срещу вратаря и с външен фалц оформи крайния резултат.