ЦСКА 1948 и Лудогорец изостават със 7 точки от зимния лидер в Първа лига – Левски, но армейците вярват, че могат да станат шампиони. Това заяви спортният директор на ЦСКА 1948 – Емил Костадинов.

„Имаме един доста добър отбор. Факт е, че направихме някои грешки през есента, но това са нормални неща. Очаквам през пролетта да бъдем още по-добри. В момента отборът е на лагер при отлични условия и момчетата се готвят на пълни обороти“, заяви Костадинов.

„Определено първенството ще е много интересно през пролетта. Ние изоставаме на 7 точки от Левски, а с актив, колкото нашия, е Лудогорец, но има още доста мачове до края. Според мен всичко ще се реши в преките двубои. Факт е, че точките са доста, но съм оптимист. Всъщност, винаги съм бил оптимист, макар и да има доста тежки мачове до края на сезона“, добави легендата.

Той говори и за селекцията на ЦСКА 1948, която продължава с пълна пара, а сега близо до Бистрица е френския голаджия с впечатляваща лична статистика.

„Винаги има шанс да привлечем и още нови попълнения. Хубаво е в отбора има конкуренция, защото така вървим напред“, завърши изказването си Костадинов пред Гонг.

Снимка: БГНЕС