Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов излезе с поредна публикация в профиля си във Фейсбук. Този път тя е относно запитвания на фенове на Левски дали неговият тим ще прави шпалир в мача срещу сините. Бизнесменът обяви, че ще уважи своя съперник на арената в полите на Витоша в последния кръг, когато тимът на Хулио Велакес и математически си е осигурил златото.

Ето какво написа Найденов:

“Понеже много фенове на Левски ме питат : Ще има ли шпалир? Нека Левски да стане шампион първо, гостуват ни в последния кръг на Ла Бонбонера и ще ги поздравим.

Ние сме спортсмени и уважаваме спортните постижения, все пак сме тръгнали от А окръжна.

Иначе такива “шпалири” да ви играем с 10 резерви, ние не сме по тая част”