Треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров – Алвеша изрази мнението си след драматичната победа с 1:0 над Лудогорец.
"Изиграхме най-силния мач под мое ръководство. Футболът е нещо уникално, има драма. Търсихме гола до последно. Тръгнахме добре първите 25 минути, но след това дадохме инициативата на Лудогорец.
Направихме смени на почивката, променихме схемата и надиграхме тотално Лудогорец. Имаме сили да играем добър футбол и да се надиграваме с най-добрите. Твърдя, че сме един от най-добрите отбор с някои от най-добрите футболисти. Доказахме го и днес.
Трябва да забравим този мач, да не изпадаме в еуфория. Ще работим по същия начин, сякаш ще има още много мачове. Ще опитаме де вземем и последния ни двубой.", коментира Алвеша.








Молдова започва преговори за ЕС: Радев даде подкрепа и сподели българския опит
СДВР се самосезира за заплахи към пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"
Борис Михайлов е новият изпълнителен директор на НАП
Почина проф. Александър Янчулев - първият демократично избран кмет на София
Mona, Robi, Прея и Тригайда излизат на сцената на Бузлуджа
Трима са кандидатите за ректор на Софийския университет
Абсурд в Хасково: Мъж, с дете в ръце, изрита електробус и си счупи крака
Apple CarPlay получи дългоочаквана функция
Първото мексиканско EV събира шестима и струва 8600 долара
Ремарке с фойерверки избухна на магистрала
Произведено в ЕС ще важи за автомобили от Япония и Южна Корея
Франк Бруно: Възрастта може да се окаже проблем за Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа
Илия Топурия към Гейджи: Ще те сломя на UFC Freedom 250
UFC Freedom 250: Бойна карта
Кой казва истината? Стрикланд отговори на Дейна Уайт
“Майчин дом“ и НКБ спасиха бременна с аортна дисекация и близнаците ѝ
Ебола – защо инфекцията остава тежка и трудна за овладяване?
Какво представлява HELLP синдромът през бременността?
Какви хранителни вещества ни дават черешите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар