Бившият капитан на Германия Михаел Балак вярва, че халфът Емре Джан може да играе в центъра на защитата при линия с четирима или трима, ако селекционерът Юлиан Нагелсман прецени, че му трябва повече опит, предаде ДПА.
Титулярът в отбрана Йонатан Та е наказан за осминафила, който ще се играе в събота в Дортмунд. Партньорът му в центъра на защитата Антонио Рюдигер също има проблем с травма и не се знае дали ще бъде готов. Очаква се в игра да влезе защитникът на Борусия Дортмунд Нико Шлотерберк, като варианти за негови партньори са Валдемар Антон от Щутгарт и Робин Кох от Айнтрахт Франкфурт.
Балак мисли, че Джан може да играе със съотборника ки Шлотербек, като той е "много добра опция" и дори е играл на този пост в Бундеслигата.
Джан намери място в отбора едва след контузията на Александър Павлович. Той влезе като резерва в два мача и вкара гол при успеха над Шотландия с 5:1 на старта.
"Ако и Та, и Рюдигер липсват, няма да е добре", коментира Балак пред MagentaTV.
Световният шампион от 2014 Мирослав Клозе пък смята, че нападателят Никлас Фюлкруг заслужава титулярно място след късния си изравнителен гол срещу Швейцария. "Атаката не създава проблеми. Това е треньорско решение, не мисля, че Кай Хаверц игра лошо до момента", каза Клозе на първия си ден като треньор на Нюрнберг.







4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Германската Aaronia представи нови технологии за борба с дронове
Кремъл: Без преговори преди Украйна да се изтегли от Донбас
Малума ще става баща за втори път
Потънал край Испания руски кораб е превозвал части за ядрени реактори?
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар02:41 | 26 юни 2024 г.
Напиши коментар