Английските национали са дали всичко от себе си на европейското първенство по футбол и умората от дългия сезон не е извинение за загубения финал, заяви защитникът Киърън Трипиър, цитиран от агенция ДПА.
Англия отстъпи с 1:2 срещу Испания във финалния мач, след който националният селекционер Гарет Саутгейт заяви, че част от футболистите не са били в най-добрата си кондиция.
"Дадохме всичко, на което бяхме способни. Отборът ни бе в добро състояние и данните от пробяганото разстояние от отделните футболисти са показателни. Най-вероятно имаме най-голям километраж от абсолютно всеки отбор на турнира, така че умората не е извинение. Испанците просто вкараха втори гол, а срещу отбор като тях е трудно да се върнеш два пъти в един мач", заяви Трипиър, който загуби титулярното си място преди финала за сметка на Люк Шоу.
"Все пак младите ни играчи научиха много от този турнир и се представиха добре. Видяхме го от Коул Палмър и Оли Уоткинс с важните им попадения. Те ще израстват с времето. Поздравявам ги за представянето им, както и останалите ми съотборници.
"В развитието на турнира видяхте колко добър колектив имаме, но за съжаление във футбола нищо не е гарантирано".







На 5 ноември наблюдаваме най-ярката Суперлуна за годината
Разследват опасни ли са за живота модерните дръжки на вратите на Tesla
Краматорск, емблематичната жп спирка на фронтовата линия, е затворена за "неопределен период“
Гората.бг подарява 500 000 дръвчета за възстановяване на опожарени гори
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар16:05 | 17 юли 2024 г.
11:32 | 17 юли 2024 г.
17:13 | 16 юли 2024 г.
16:38 | 16 юли 2024 г.
16:33 | 16 юли 2024 г.
15:51 | 16 юли 2024 г.
14:37 | 16 юли 2024 г.
14:34 | 16 юли 2024 г.
14:23 | 16 юли 2024 г.
14:08 | 16 юли 2024 г.
Напиши коментар