Треньорът на Португалия Роберто Мартинес загуби за първи път в състезателен мач начело на тима. Той имаше 12 поредни мача без поражение, ако не броим контролите. Португалия загуби от Грузия с 0:2 в последната среща от група F на Евро 2024. Наставникът бе недоволен от съдийството и спестена дузпа срещу Кристиано Роналдо.
"Това беше най-лошият резултат", обяви Мартинес. "Това беше мач, в който започнахме лошо. Допускането на гола още във втората минута, наистина подчерта това, което съперникът искаше да направи. Винаги сме имали добра нагласа, гледали сме към вратата и сме се опитвали да вкараме гол. Днес срещу Грузия имаше ключови моменти, вторият гол, цялата енергия и представянето на вратаря... Трябва да ги поздравим. А сега е време да погледнем към осминафиналите и там отборът трябва да е по-добре подготвен. Не искаме да губим, но имаме всички играчи на разположение, а и всички са отпочинали".
Мартинес бе попитан за оправдание за загубата. "Когато губим, това е смесица от ситуации. Това, че допуснахме гол в началото, той им даде енергия, сила и вяра... Голът е фактор. Продължихме да се опитваме да контролираме играта, но когато противникът има предимство да се защитава, е различно. Те имат вяра и сила Започнахме и това беше друг мач, не беше мач, който трябваше да спечелим. Нямахме късмет и след това VAR не беше последователен, защото има ситуация с Кристиано. Говорим за това какво може да направи VAR. Може да погледне назад и да даде дузпа. Ситуацията в 27-ата минута е още по-ясна, повече от дузпа, отколкото тази, която получиха грузинците".







Ползите от ябълковия оцет
Нещо странно се крие под Антарктида
Храни и напитки, които невидимо вдигат кортизола
Без график, без план: Улици в Кърджали са разкопани и изоставени вече два месеца
Чарли ще има нови "ангели" съвсем скоро
Зейн Малик грубо: Не мисля, че някога съм бил влюбен в Джиджи Хадид
Защо Индия купува още 31 френски изтребителя Rafale?
Citroen свали на половина цената на e-C3
Легендарни камиони се връщат по американските пътища
Tesla започна производството на ново купе
Японски гиганти са заплашени с глоби заради емисиите
Константин Стойков: „На SENSHI Grand Prix турнира на обещавам фойерверки и най-добрата ми версия
От архива: Най-бързият нокаут на 3-тото издание на KWU CHAMP. ЧАСТ 6 (ВИДЕО)
Улица в Хасавюрт вече носи името на Бувайсар Сайтиев
Диян Димитров преди SENSHI 30: Излизам за нокаут, публиката е голяма мотивация
Защо след спор не ни се иска близост?
Доц. Михаил Околийски става министър на здравеопазването в кабинета на Гюров
Модел с изкуствен интелект открива бъдещи усложнения след трансплантация на стволови клетки
Склерозиращ мезентерит – рядко заболяване на мезентериума
Коментари
Напиши коментар13:21 | 27 юни 2024 г.
13:17 | 27 юни 2024 г.
12:41 | 27 юни 2024 г.
12:37 | 27 юни 2024 г.
08:54 | 27 юни 2024 г.
Напиши коментар