Алешандре Пато вкара два гола, а неговият Сао Пауло разби гостуващия Данубио (Уругвай) с 4:0 във втори мач и за двата тима от груповата фаза на турнира Копа Либертадорес.

Бившият футболист на Милан се разписа в четвъртата и 40-ата минута, а другите две попадения вкараха Рейналдо и Кафу през втората част. Първото попадение на Пато бе изключително красиво, като той се разписа с безпощаден изстрел от въздуха.

Между третия и четвъртия гол гостите останаха с 10 човека на терена, след като Перейра беше изгонен с директен червен картон.

Победата позволи на Сао Пауло да излезе временно начело в класирането във втора група с 3 точки от 2 мача, докато за Данубио това бе втора загуба.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8zcD93KdMHI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>