Димитър Бербатов беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути при загубата на Монако с 0:2 като гост срещу Пари Сен Жермен на четвъртфиналите в турнира за купата на Франция.
Двубоят беше повторение на финала от 2010 година, докато парижани победиха с 1:0 след продължение. Присъствието на опитния Бербатов не можа да помогне на монегаските и те се простиха с надеждата да спечелят трофея за първи път след 1991 година.
В третата минута на двубоя Давид Луис даде аванс за столичани с удар с глава след изпълнение на корнер. В 51-ата минута Единсон Кавани след асистенция на Марко Верати завърши бърза атака на ПСЖ и реши крайния победител в двубоя.
До края на срещата домакините бяха по-активни и пропуснаха да направят успеха си още по-изразителен. Пари Сен Жермен е печелил ценния трофей осем пъти, за последно през 2010 година.
Преди три дни Монако беше домакин на ПСЖ в шампионатен мач, но тогава съперниците завършиха наравно 0:0.








Как да запазим двигателя "студен" през лятото?
Електромобилният бум се пропуква: Различни посоки за ключовите пазари
Рецепта за домашен хляб с чесън и билки за Еньовден
Безопасна ли е лазерната епилация през лятото?
Кучешки лай помогнал в търсенето на изчезналата Живка
Кой е Анди Бърнам, сигурният наследник на Киър Стармър
Проф. Константинов за смяната на ръководството на "Информационно обслужване": Нищо не е вечно
Стоян Колев се обяви за "жертва на системата", зове за протест
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Алекс Перейра заговори за отказване: Страх ме е да се върна в клетката след боя със Сирил Ган
Даниел Кормие: Сирил Ган показа защо е сред най-добрите тежка категория в UFC
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар