Треньорът на Олимпик Марсилия Марсело Биелса шокиращо подаде оставка след загубата от Каен с 0:1 на старта на Лига 1.
Той я връчи на президента Венсан Лабрун, след което каза: „Свърших работата си тук. Ще се върна в родината си“.
Засега не е ясно какви са причините за решението му, но със сигурност има нещо друго, освен конкретния повод. Биелса е спряган за наставник на Мексико, като на практика той остана един сезон в отбора, като през миналия завърши 4-и.
С доста променен състав Марсилия можеше спокойно да спечели мача, но пропусна сериозни положения. Анди Делор вкара хубав гол с удар от двайсетина метра, при който топката рикошира в напречната греда и след това гостите удържаха аванса си.
На два пъти топката се отби от гредите след изстрели на домакините, а и Лукас Окампос и Миши Батшуай пропиляха изгодни ситуации, за да се стигне до това поражение на Марсилия.
В друг интересен мач Монако спечели дербито с Ница с 2:1, въпреки че губеше на почивката. Монегаските играха едно полувреме с човек повече и се възползваха, като стигнаха до триумфа с попадения на Силва и Курзава.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар