Албания и Македония направиха 1:1 в световна квалификация от група G, която обаче не завърши.

Мачът бе прекратен четвърт час преди края заради пороен дъжд и ще трябва да се доиграе, което ще стане до 48 часа.

Преди това албанците взеха ранен аванс след гол на Армандо Садику в 9-ата минута.

Македонците обаче успяха да изравнят с попадение на Алиоски в 51-ата, преди времето в Шкодра да се влоши драстично.

Над стадиона се изсипа огромно количество дъжд и реферът Хюсеин Гочек прибра двата състава в съблекалните, тъй като теренът се наводни и футбол нямаше как да се играе.

Официалните лица изчакаха известно време условията да се подобрят, но това не стана, което наложи и прекратяването на двубоя, който ще бъде доигран във вторник или сряда.