Бразилия разби Боливия по категоричен начин с 5:0 в световна квалификация днес, но асът на кариоките Неймар няма да запомни срещата с добро.

Нападателят на Барселона получи аркада като на боксов мач, след като още в 11-ата минута откри резултата. През второто полувреме обаче той беше ударен в лицето от противник и кръвта шурна.

Медицинският екип на Бразилия изпита трудности със спирането на кръвотечението, но в крайна сметка се справи със задачата си.

Останалите попадения за победата на Селесао реализираха Филипе Коутиньо (26'), Филипе Луиш (39'), Габриел Жезус (44') и Роберто Фирмино (76').

След успеха Бразилия е само на точка зад лидера Уругвай след девет изиграни мача от световните квалификации.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/F56MFr5TULE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/mPMebAh-Iro" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>