Русия постигна успех с 1:0 над Румъния в контролна среща, която се игра на стадион "Акхмат Арена" в Грозни.

Като цяло срещата не предложи кой знае колко интересни моменти, но домакините успяха да зарадват феновете си с успеха.

За гостите не играха Кешеру и Моци, които получиха почивка от Кристоф Даум, но за сметка на това на терена се появи бившият халф на Лудогорец и настоящ на Ростов Андрей Препелица, който записа 90 минути.

Единственото попадение в срещата бе дело на Оздоев, който се разписа в 93-ата минута.

Той се възползва от нескопосан опит на румънската отбрана да изчисти топката и в крайна сметка тя попадна в краката му и от близка дистнация не сгреши.

Така той донесе успеха на "Сборная", чийто тим усилено се подготвя за Мондиала през 2018 година на когото е и домакин.

Русия - Румъния 1:0
1:0 Oздоев 90+3

Русия: Акинфеев, Кудряшов (84 - Новоселцев), Семенов, Кутепов, Жирков (46 - Оздоев), Самедов, Глушаков, Зобнин, Могилевец (68 - Ерохин), Миранчук (61 - Полоз), Кокорин

Румъния: Пантилимон, Сапунару, Латовлевичи (66 - Филип), Григоре (90+1 Тиру), Препелица, Енахе, Марин, Ротариу, Станчу (92+2 - Неделчу), Грозав (83 - Попа), Андоне

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3JcGs3MQcLA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>