Полузащитникът Ренато Санчес ще пропусне мача на Суонси Сити срещу Манчестър Юнайтед от турнира за купата на лигата в Англия, съобщи мениджърът на "лебедите" Пол Клемънт. Португалецът, който е преотстъпен от германския клуб Байерн Мюнхен, получи контузия в бедрото в края на срещата с Лестър Сити, загубена с 1:2.
Санчес няма да играе срещу Юнайтед и срещу Хъдърсфийлд за първенството на 14-и октомври заради разтежението на бедрен мускул. Той получи подобна травма по-рано през месеца, но мениджърът Клемънт е категоричен, че тази е нова и не е на същото място.
"Не е като тази, която той получи с националния отбор на Португалия по-рано през месеца, но той няма да играе в този мач и по всяка вероятност през уикенда", обясни мениджърът на Суонси.
В мача с Юнайтед няма да играе и Вилфрид Бони, който има само четири двубоя за отбора през новия сезон. Той лекува разтежение в сухожилие.








Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Трети ден в неизвестност: Полицията издирва 17-годишната Никол от София
Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима
Не засаждайте тези растения в двора си
ООН: Близо 7 милион души са засегнати от трусовете във Венецуела
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар