Бившият нападател на Лудогорец Джонатан Кафу вкара гол за Бордо, но попадението не бе достатъчно и тимът му загуби с 2:3 при гостуването на Дижон в първи мач от 16-ия кръг на френската Лига 1.

Кафу откри резултата в 13-а минута след разбъркване в наказателното поле на домакините. В 34-а минута Дижон изравни чрез Седрик Ямбер, който вкара с глава след корнер.

Две минути по-късно Бордо отново поведе чрез Малкълм, който вкара зрелищен гол с неспасяем удар от 35 метра.

През втората част домакините направиха пълен обрат и стигнаха до победата след попадения на Бенжамен Жано в 52-а и Уесли Саид в 86-а минута.

С победата Дижон измести Бордо от 10-а позиция в класирането. Дижон има 21 точки, а Бордо е 11-и с точка по-малко.