Бразилия се изложи в контролата срещу Сенегал, която се игра на Националния стадион в Сингапур пред пълни трибуни, и врътна само 1:1.

Селекционерът на "Селесао" Тите реши да заложи в титулярния състав на изявени звезди като Фирмино, Жесус, Неймар, Коутиньо, Каземиро и Дани Алвеш.

Въпреки това обаче "златистите" не успяха да победят своя африкански съперник и изобщо не показаха това лице, което феновете искат да виждат от отбора.

Попадението за бразилците в този мач бе дело на Фирмино, който се разписа в 9-ата минута, след като бе изведен в наказателното поле и елегантно прехвърли стража на противниковия тим, за да даде аванс на родината си.

Все пак обаче африканците стигнаха до изравнително попадение.

То бе дело на Диедхиу в самия край на първото полувреме. В ситуацията той реализира от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Мане в наказателното поле.

След почивката не паднаха повече голове и така двата тима завършиха при реми.

Това бе и юбилеен стотен мач на Неймар с фланелката на "Селесао", но той няма да го запомни с добро.

Бразилия - Сенегал 1:1