Легендарният холандски футболист Марко ван Бастен попадна в неприятна ситуация по време на коментарно студио на Фокс Спортс тази седмица.
Трикратният носител на Златната топка, който работи като анализатор за телевизионния канал, се провикна "Зиг Хайл" в ефир, мислейки, че камерата е изключена в събота след интервю с германския треньор на Ераклес Алмело - Франк Вормут.
По-късно ван Бастен се извини, а от Фокс Спортс се разграничиха от коментара, описвайки го като "глупав и неподходящ".
Ван Бастен е отстранен от студиото за една седмица, а хонорарът му ще бъде дарен на холандски институт, изучаващ Втората световна война.








Правителството не планира замразяване на минималната работна заплата
Пожар спря движението по АМ "Тракия" край Ямбол
В "България сутрин" на 24 юни от 9:30 часа: Ще замразят ли управляващите минималната работна заплата
Магнитни бури със слаб интензитет приближават Земята
Прокуратурата за АМ "Хемус": МВР разплита три нови сигнала
Радев: Допуснахме Невзоров в България заради ключови показания по случая "Баба Алино"
Спектакълът "100 години Георги Парцалев" - холограми, смях и музика
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Коментари
Напиши коментар08:37 | 26 ное 2019 г.
07:40 | 26 ное 2019 г.
Напиши коментар