Сериозни скандали и сътресения понесе Клуж, след като допусна първата си загуба през сезона - 1:2 срещу Газ Метан.

След срещата ръководството на клуба бе разярено от съдийството и заплаши, че ще бойкотират двубоя от следващия кръг срещу новака Арджеш. Както е известно, Клуж е в една група с ЦСКА за Лига Европа.

В Клуж смятат, че са били ощетени от реферите в поредица от мачове и няма да допуснат това да продължи.

Румънският шампион вероятно ще трябва да си търси и нов треньор, защото Дан Петреску е категоричен, че напуска поста си. Легендата на румънския футбол е отвратен от случващото се в шампионата и ще подаде оставка след гостуването на Рома в четвъртък.

"Не искам да съм част от всичко това. Не мога повече! Казвам "сбогом" на всички. Искам да си взема почивка, защото вече не издържам".

"Нека някой друг да дойде на мястото ми и да се справи. Не говоря само за съдийството, има и други неща. Искам отборът да върви добре, но без мен", заяви в ефира на Digi Sport отчаяният Петреску.