Бившият полузащитник на Барселона Сеск Фабрегас заяви, че е изключително разочарован от Пеп Гуардиола.
Двамата работеха заедно при каталунците от 2011 до 2012 г., след което испанският специалист напуска клуба.
"С Пеп никога не сме общували през последните 8 години. Много съм разочарован от него, не знам дали е взаимно".
"Случило се нещо, за което не искам да говоря. Пеп ми е идол от детството, научих много от него", заяви Фабрегас.








"Скоростта е най-големият наркотик": Наказанията трябва да са бързи и неизбежни
В "България сутрин" на 23 юни от 9:30 часа: Идва ли краят на евтините стоки от Китай?
СГП обвини китайски гражданин в опит за шпионаж в полза на чужда държава
Консултант по проект на ЕС отива на съд за измама за 100 000 евро
Как ще се отрази на пазара на имоти въвеждането на прогресивен данък?
Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Над 230 млади таланти стартираха на турнир по джудо в Димитровград
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар13:47 | 24 апр 2024 г.
00:28 | 19 ное 2020 г.
00:24 | 19 ное 2020 г.
22:29 | 18 ное 2020 г.
22:02 | 18 ное 2020 г.
19:43 | 18 ное 2020 г.
19:42 | 18 ное 2020 г.
Напиши коментар