Президентът на френския футболен клуб Пари Сен Жермен Насер Ал-Хелайфи е сред жертвите на хакерската атака с израелската програма "Пегас", съобщи „Мундо Депортиво”.
Хакерите са изтеглили номера и лична информация от два от мобилните телефони на катарския бизнесмен, съобщава подробности "Труд".
Според изданието Ал-Хелайфи е бил следен заради дипломатическия и търговски конфликт между Катар и Саудитска Арабия от края на 2018г. Жертви на подслушване с "Пегас" станаха политици, активисти и журналисти по целия свят.








Майката на загиналите деца от катастрофата на АМ "Тракия" е в кома
Съдът остави за постоянно в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
Цената на петрола пада след войната в Иран
Шофьорът от катастрофата: Направих всичко възможно да удържа камиона
Проучване в Турция: Хората с наднормено тегло са по-щастливи от другите
Пуснаха под домашен арест инфлуенсъра Стоян Колев
Как дигитализацията и AI надграждат процесите в строителството?
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Доц. Стефан Найденов: Рискът от сърдечносъдови усложнения нараства прогресивно с повишаването на кръвното налягане
Невралгична амиотрофия – когато внезапната болка в рамото води до мускулна слабост
Коментари
Напиши коментар17:45 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар