Суперзвездата Лионел Меси дебютира за Пари Сен Жермен, който победи Реймс с 2:0 като гост и остана с пълен актив от 12 точки след 4 кръга във френското първенство.

Аржентинецът се появи в 66-ата минута на мястото на Неймар и бе посрещнат подобаващо както от феновете на гостите, така и от тези на домакините.

За времето, в който бе на терена, той не успя да направи нещо особено в атака, но все пак това бе някакво начало, а и при появата си в игра до голяма степен мачът бе решен.

Килин Мбапе, който е спряган усилено за Реал Мадрид, но бе титуляр в сблъсъка, вкара и двата гола, които могат да се окажат последни за него с екипа на парижани.

В 15-ата минута той се възползва от центриране на Ди Мария и вкара с глава, а в 63-ата минута Хакими го намери на далечната греда с прецизно подаване и логично последва ново попадение.

Домакините играха достойно и стигнаха до гол, който обаче правилно бе отменен поради засада. Като цяло обаче, разликата в класите личеше и ПСЖ логично спечели.