Драмите на Лео Меси в ПСЖ продължават с пълна сила!
Името на аржентинския гений е на челните места във френските медии, след като се разсърди на Маурисио Почетино за смяната си по време на дербито с Олимпик Лион. Това стана в 76-ата минута, когато шесткратният носител на Златната топка излезе от игра за сметка на Ашраф Хакими. И в допълнителното време Мауро Икарди донесе трудната победа на столичани с 2:1.
Paredes to Messi after he got subbed off ? pic.twitter.com/yoKd5qJwEP
— ESPN FC (@ESPNFC) September 19, 2021
Но това далеч не беше единственият знак от Меси, че нещо не е наред. ESPN публикува интересна снимка, на която съотборникът му Леандро Паредес изразява недоумението си от реакцията на аржентинеца. За капак Меси не се зарадва при гола на Икарди. Резервната скамейка на парижани скочи от радост да празнува, като вдигаше ръце и ръкопляскаше, но Лео остана безразличен към случилото се.
L'incompréhension de Messi à sa sortie du terrain contre l'OL à la 76' par Pochettino https://t.co/OfqlAqHRzf #PSGOL pic.twitter.com/EKKeswc4TA
— L'ÉQUIPE (@lequipe) September 19, 2021
Накрая Меси не отиде с играчите на ПСЖ да празнуват измъчения успех с феновете, а се прибра директно в съблекалнята. Бившият му съотборник Тиери Анри все пак защити легендата на Барселона.
"Дали съм изненадан от реакцията му? Не бих казал. Не знаем какво се случва вътре в отбора. Със сигурност е искал да остане на терена и да вкара гол. Дори най-добрият играч в света има нужда от адаптация", заяви Анри.








Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
България с впечатляваща победа над Канада в Лигата на нациите
Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:52 | 20 сеп 2021 г.
18:47 | 20 сеп 2021 г.
18:46 | 20 сеп 2021 г.
18:32 | 20 сеп 2021 г.
18:30 | 20 сеп 2021 г.
18:27 | 20 сеп 2021 г.
18:09 | 20 сеп 2021 г.
18:08 | 20 сеп 2021 г.
18:08 | 20 сеп 2021 г.
18:06 | 20 сеп 2021 г.
Напиши коментар