Пари Сен Жермен надигра Нант с 3:1 като домакин в среща от 14-ия кръг на френската Лига 1.

Френският гранд откри чрез Килиан Мбапе във втората минута след асистенция на Леандро Паредес. След почивката домакините останаха в намален състав след директен червен картон за вратаря Кейлор Навас.

Гостите изравниха чрез Рандал Коло Муани, но възпитаниците на Маурисио Почетино стигнаха до трите точки след късни попадения. Първо, резервата Денис Апиа си вкара автогол, а в края остана време и за първия гол на Лионел Меси във френския шампионат.

В класирането ПСЖ води убедително с 13 точки пред втория Ланс, който е с мач по-малко. Нант е 11-и с 18 пункта. За парижани предстои гостуване на Манчестър Сити в Шампионската лига, преди съставът да пътува и за визита на Сент Етиен. Нант гостува на шампиона Лил.