Пари Сен Жермен победи безпроблемно Реймс с 4:0 у дома си в мач от 22-ия кръг на Лига 1 във Франция.

В края на първата част парижани поведоха в резултата чрез Марко Верати, влязъл във вратата с помощта на лявата греда.

След 62 минути игра Серхио Рамос откри головата си сметка за ПСЖ, след като засече отскочила топка, попаднала при него в наказателното поле, и я прати в десния ъгъл на вратата. Най-голямата звезда на домакините - Лионел Меси, се завърна в игра в 63-ата минута, заменяйки сънародника си Анхел ди Мария.

Три минути по-късно Ваут Фаес имаше нещастието да си отбележи автогол, с което покачи аванса на ПСЖ до 3:0, а в 75-ата Данило направи победата на своя тим още по-изразителна - 4:0.