Валентин Антов и Монца постигнаха драматична победа с 2:1 при гостуването си на Читадела в среща от 28-ия кръг на италианската Серия Б. Българският защитник се появи в игра в 85-тата минута на мястото на Андреа Барберис.

Антов влезе на терена при резултат 1:1 и в момент, когато тимът му бе с 9 души на терена. Въпреки това, с гол на Патрик Чурия в третата минута на добавеното време, Монца шокира съперника си и грабна победата. С успеха тимът на Българина излезе на пето място във временното класиране.

Андрей Гълъбинов пък се появи в игра от пейката при равенството 1:1 на тима си Реджина като гост срещу Парма. Бългтаринът влезе в игра в 56-тата минута, а малко по-късно Реджина изравни резултата с попадение на Кристиано Ломбарди. Гълъбинов и компания заемат 11-а позиция.